fbpx
Witaj w EURO Montaż Fotowoltaika

Używamy energii ze słońca by ułatwić Ci życie!

O nas
1

Nasza misja

Szczęściarzem jest ten, kto robi w życiu to, co lubi. I my mamy to szczęście, bo napędza nas pasja! Jako entuzjaści i specjaliści od fotowoltaiki, proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania systemowe. Podstawą naszego biznesu, a jednocześnie filozofią prowadzenia firmy jest uczciwość, rzetelność oraz otwartość na naszych klientów i ich potrzeby. Dzięki konkurencyjnym cenom materiałów i optymalizacji procesów możemy zaproponować atrakcyjne ceny instalacji fotowoltaicznych.

Jesteśmy w stanie zrównoważyć kosztowne ceny energii elektrycznej, ponieważ nasze panele słoneczne produkują energię znacznie efektywniej niż tradycyjne zakłady energetyczne. Oszczędzasz pieniądze, płacąc za energię elektryczną w stawce niższej niż ta, którą może zapewnić Twój dostawca.

Inwestycja w fotowoltaikę to rozwiązanie użyteczne i generujące oszczędności pod warunkiem, że jest ściśle dobrane pod kątem konkretnego klienta z uwzględnieniem ekonomiki zaproponowanych rozwiązań. Każdorazowy montaż poprzedzamy zatem przygotowaniem audytu energetycznego, oględzinami miejsca montażu, sprawdzeniem dostępnych systemów i szczegółową analizą potrzeb Klienta.

Nasz nadrzędny cel to zapewnienie wysokiej jakości usług związanych z alternatywnymi dla tradycyjnych źródłami energii, a jednocześnie poszanowanie Matki Natury.

2

Nasza wizja

Wierzymy w to, że z czasem nasze całkowite zapotrzebowanie na energię pokrywane będzie przez odnawialne źródła energii. Energia słoneczna to nasza bezpieczna przyszłość. Pragniemy mieć swój czynny udział w zachodzącej obecnie transformacji energetycznej. Chcemy czynić nasze otoczenie czystszym, a tym samym przyjaźniejszym do życia.

Odnawialne źródła energii, w tym instalacje fotowoltaiczne, są nadzieją na zahamowanie negatywnych skutków zmian klimatycznych spowodowanych szkodliwą dla środowiska działalnością człowieka. Działania naszej firmy charakteryzuje odpowiedzialność społeczna i ekologiczna. Proponowane przez nas rozwiązania umożliwiają inteligentne i korzystne ekonomicznie wykorzystanie energii pochodzącej ze słońca.

Przyłącz się do Nas – zadbajmy razem o naszą planetę dla przyszłych pokoleń!

3

Gwarancja jakości

Działamy zgodnie z zasadą: cokolwiek robisz, rób to najlepiej jak potrafisz. Nasz personel to wykwalifikowani fachowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży energii odnawialnej. Zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy setki instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo. Stosujemy sprawdzone rozwiązania oraz najnowsze technologie i materiały pojawiające się w branży fotowoltaicznej. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość usług, popartą aż 25-letnią  gwarancją na zamontowane przez nas panele fotowoltaiczne.

Kontakt

Kontakt

ul.Spokojna 6
33-100 Tarnów

kontakt@e-mf.pl

+48 796 947 803

Wyślij wiadomość