fbpx
w jaki sposób pracujemy

Nasz sposób
działania

kroki

W ramach usługi zapewniamy Państwu wsparcie na każdym etapie procesu inwestycji w fotowoltaikę – od analizy potrzeb i sprawdzenia technicznych możliwości montażu, poprzez projekt, instalację i na wsparciu serwisowym kończąc. Wszystko po to, aby wykonana instalacja fotowoltaiczna w 100% spełniała Państwa oczekiwania. Poniżej przedstawiamy cały proces krok po kroku.

Bezpłatna analiza
Krok 1

Bezpłatne badanie, analiza oraz oferta

Nasz certyfikowany specjalista przyjedzie do Ciebie, aby na miejscu sprawdzić techniczne możliwości montażu, zaprezentować parametry optymalnej instalacji oraz udzielić odpowiedzi na ewentualne pytania. Na podstawie przeprowadzonej wizji lokalnej i uzyskanych informacji, przygotujemy darmową wycenę. To właśnie na tym etapie powstaje projekt instalacji "szyty na miarę" – dopasowany indywidualnie przez naszego projektanta do Twoich potrzeb i możliwości. Uwzględnione w nim zostaną wszystkie czynniki mające wpływ na całkowitą wydajność inwestycji oraz dobrane odpowiednie rozwiązania gwarantujące jak największe uzyski energii.

Krok 2

Oferta finansowania

Nasza spersonalizowana oferta finansowania jest dostosowana do Twoich potrzeb i skonstruowana tak, aby zysk był jak najszybszy i najwyższy. Montaż paneli fotowoltaicznych możesz sfinansować ze środków własnych lub też ubiegać się o uzyskanie nisko oprocentowanego kredytu. Nasza firma udzieli Ci rzetelnych informacji o wszystkich aktualnie obowiązujących dopłatach i pomoże we wszelkich formalnościach związanych z ich przyznaniem. Po zaakceptowaniu warunków i  wyjaśnieniu ewentualnych wątpliwości podpisujemy umowę i przekazujemy zlecenie do dalszej realizacji.

Instalacja

Instalacja zostanie przeprowadzona w ustalonym wspólnie terminie. Całkowicie dostosujemy się do Ciebie! Zwyczajowy czas instalacji wynosi 1-3 dni, jednak może on ulec nieznacznie wydłużeniu ze względu na trudne warunki atmosferyczne, które mogą utrudniać prace. Nasza ekipa w profesjonalny sposób zajmie się budową Twojej elektrowni – zamontuje panele fotowoltaiczne i pozostałe niezbędne komponenty instalacji. Po zakończeniu montażu, nasi pracownicy wykonają niezbędne pomiary oraz sporządzą odpowiedni protokół. Pomożemy Ci też nieodpłatnie przygotować kompletną dokumentację wymaganą celem zgłoszenia prośby o przyłączenie mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej. Nasze instalacje fotowoltaiczne nie wymagają serwisowania, ale oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, to jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Najnowsze wiadomości

Przeczytaj nasze posty z bloga

Blog

Kontakt

Kontakt

Biuro obsługi klienta:
ul.Spokojna 6
33-100 Tarnów

kontakt@e-mf.pl

+48 796 947 803

Wyślij wiadomość