fbpx
korzyści

Kilka powodów, dla których warto nas wybrać

Dlaczego my?

 Wszystkie funkcje, w tym dostawy, wartości, planowanie projektów, usługi montażu i części zamienne, technologia, itp. są zintegrowane, aby zapewnić kompletny pakiet rozwiązań.

Profesjonalny projekt

Dobrze wykonany projekt to połowa sukcesu. Korzystamy z najnowszych programów, które umożliwiają profesjonalne projektowanie instalacji fotowoltaicznych – dobór odpowiedniego sprzętu, właściwe rozmieszczenie modułów i analizę ekonomicznej opłacalności inwestycji

Najwyższej jakości technologia

Współpracujemy z wiodącymi na świecie producentami sprzętu fotowoltaicznego. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i niezawodność. Cały czas staramy się być na czasie ze wszystkimi nowościami pojawiającymi się na rynku związanym z fotowoltaiką.

Wsparcie przy dofinansowaniu

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do projektu czy montażu. Pomagamy naszym Klientom wybrać optymalne źródło finansowania i przygotować odpowiednie wnioski o dotację dla ich inwestycji.

Kompleksowa obsługa od A do Z

Pomagamy przejść przez cały proces inwestycji w fotowoltaikę – od wyboru instalacji, wsparcie w procesie uzyskania dofinansowania, poprzez montaż aż do zgłoszenia przyłączenia do sieci energetycznej i serwis gwarancyjny.

Wyszkoleni instalatorzy

Nasi pracownicy to starannie dobrani specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Fachowo doradzą, wytłumaczą, wybiorą i zamontują instalację najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Pełen komfort użytkowania

System instalacji fotowoltaicznej jest bezobsługowy. Przy odpowiednim zaprojektowaniu nie wymaga tak naprawdę żadnych nakładów pracy w trakcie jego eksploatacji. Prąd z energii słonecznej produkowany jest automatycznie, bez angażowania domowników.

1.Instalacja fotowoltaiczna – działanie

Sposób funkcjonowania instalacji PV jest stosunkowo prosty. Panele fotowoltaiczne produkują energię elektryczną dzięki zjawisku zwanemu efektem fotowoltaicznym. Energia elektryczna zostaje zmieniona w prąd stały, a ma to miejsce w ogniwach fotowoltaicznych, z których zbudowane są panele słoneczne. Aby możliwe było korzystanie z takiego prądu wytworzonego przez instalację fotowoltaiczną, potrzebny jest tzw. inwerter solarny, zwany też falownikiem. Urządzenie to zamienia prąd stały w prąd o napięciu zmiennym odpowiadający parametrom elektrycznym publicznej sieci energetycznej. Powstały tą metodą prąd jest zużywany w pierwszej kolejności przez instalację elektryczną w budynku. W przypadku wystapienia niedoborów prądu uzupełniane są one z sieci publicznej, a nadwyżki z kolei są odsprzedawane do zakładu energetycznego.

Instalacja fotowoltaiczna jest ekologiczna – dzięki niej oszczędzamy zasoby konwencjonalne i nie zanieczyszczamy środowiska. Do tego możemy cieszyć się dużo mniejszymi rachunkami za prąd.

2.Nowoczesna technologia

Stosowane przez nas produkty to urządzenia zaawansowane technologicznie, które pochodzą wyłącznie od doświadczonych i dokładnie sprawdzonych europejskich producentów. Dostarczamy najnowocześniejsze i wysokowydajne instalacje fotowoltaiczne do budynków mieszkalnych i obiektów komercyjnych, opierając się na doświadczeniach i rozwiązaniach światowych potentatów produkujących moduły solarne. Jesteśmy w stanie zamontować wszystkie rodzaje rozwiązań, które  są obecnie dostępne na rynku.

Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy w zależności od potrzeb zarówno na dachach, jak i na gruncie. Dysponujemy szerokim wyborem paneli monokrystalicznych i polikrystalicznych największych producentów.

3.25 lat gwarancji

Jedną z zalet paneli fotowoltaicznych jest ich niska awaryjność. Wynika to przede wszystkim z faktu, że elektrownia słoneczna pozbawiona jest ruchomych części, które to są najczęściej przyczyną wszelkich usterek. Jednak gwarancja to jedna z kluczowych kwestii analizowanych skrupulatnie przed zakupem systemu, gdyż daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu na wiele lat. Oferta naszej firmy to aż 25 lat gwarancji na wydajność paneli fotowoltaicznych, aby dać naszym Klientom pewność, że ich instalacja będzie skutecznie i bezawaryjnie produkować energię ze słońca. W tym okresie gwarantujemy szybki i profesjonalny serwis oraz stałe wsparcie naszych ekspertów.

4.Montaż w cenie

Na końcową cenę instalacji fotowoltaicznej składają się wszystkie elementy wymagane do jej poprawnego działania, m.in.: panele fotowoltaiczne, systemy mocujące, inwerter, wyłącznik DC i AS, kabel oraz konektory MC4. Jeśli zdecydujesz się na zakup instalacji w naszej firmie, to jej montaż otrzymujesz gratis.

Masz pytania?

Masz pytania?

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 796 947 803

EURO Montaż Fotowoltaika jest jednym z wiodących światowych dostawców rozwiązań w zakresie energii słonecznej.

Kontakt

Kontakt

Biuro obsługi klienta:
ul.Spokojna 6
33-100 Tarnów

kontakt@e-mf.pl

+48 796 947 803

Wyślij wiadomość